5-6435025-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5-6435025-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5-6435025-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 5-6435025-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CA,62.5,24F,OFNP,MPO |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,182.369 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 5-6435025-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CA,62.5,24F,OFNP,MPO |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 28 pcs |
| Data papier | 6435025 Drawing |
| Categorie | Kabelmontages |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Terugkeer verlies | - |
| ratings | OFNP, OFNR |
| Temperatuur | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Overall | 528.2' (161.0m) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (isolatie) Materiaal | - |
| Insertion Loss | 0.99dB |
| fiber Type | 62.5/125 |
| Kenmerken | Plenum, Riser |
| gedetailleerde beschrijving | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 528.2' (161.0m) |
| Color - Connectors | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Cable Type | Trunk |
| Cable Diameter | 0.53" (13.6mm) |
| Buig radius | - |
| 2 Connector | MPO |
| 1 Connector | MPO |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 28-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 5-6435025-1 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
5-6435025-6 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
26
- Deel#:
5-6435024-9 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
43
- Deel#:
5-6435024-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
59
- Deel#:
5-6435025-0 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
32
- Deel#:
5-6435024-7 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
52
- Deel#:
5-6435028-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
70
- Deel#:
5-6435024-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
62
- Deel#:
5-6435025-7 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Op voorraad:
24
- Deel#:
5-6435025-8 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
23
- Deel#:
5-6435025-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Op voorraad:
22
- Deel#:
5-6435025-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
28
- Deel#:
5-6435025-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Op voorraad:
26
- Deel#:
5-6435024-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Op voorraad:
56
- Deel#:
5-6435028-0 - fabrikanten:
TE Connectivity AMP Connectors - Beschrijving:
CA 50 12F OFNP MPO - Op voorraad:
61
- Deel#:
5-6435024-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
63
- Deel#:
5-6435024-0 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Op voorraad:
70
- Deel#:
5-6435025-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Op voorraad:
28
- Deel#:
5-6435024-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
54
- Deel#:
5-6435025-9 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Op voorraad:
22
- Deel#:
5-6435024-8 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Op voorraad:
52

