1499805-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1499805-3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1499805-3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 1499805-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 3M |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | 1499805-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 3M |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4353 pcs |
| Categorie | Kabelmontages |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | AMPTrac |
| Terugkeer verlies | - |
| ratings | OFNR |
| Temperatuur | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Overall | 9.8' (3.0m) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (isolatie) Materiaal | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| fiber Type | 50/125 |
| Kenmerken | Riser, Zipcord |
| gedetailleerde beschrijving | Cable Fiber Optic MT-RJ Secure To MT-RJ Secure 50/125 9.8' (3.0m) |
| Color - Connectors | - |
| Color - Cable | Black |
| Cable Type | Twin Zip |
| Cable Diameter | - |
| Buig radius | - |
| 2 Connector | MT-RJ Secure |
| 1 Connector | MT-RJ Secure |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 4353-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 1499805-3 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
1499805-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 1M - Op voorraad:
5279
- Deel#:
1499805-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 2M - Op voorraad:
5311
- Deel#:
1499688-7 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 8POS 7FT - Op voorraad:
6834
- Deel#:
1499686-7 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 16POS 7FT - Op voorraad:
4185
- Deel#:
1499812-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 4M - Op voorraad:
4881
- Deel#:
1499812-7 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 7M - Op voorraad:
5749
- Deel#:
1499690-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 2POS 4FT - Op voorraad:
4730
- Deel#:
1499812-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 5M - Op voorraad:
4394
- Deel#:
1499760000 - fabrikanten:
Weidmuller - Beschrijving:
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM - Op voorraad:
18169
- Deel#:
1499805-7 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 7M - Op voorraad:
6019
- Deel#:
1499805-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 5M - Op voorraad:
5844
- Deel#:
1499805-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 4M - Op voorraad:
4725
- Deel#:
1499810000 - fabrikanten:
Weidmuller - Beschrijving:
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM - Op voorraad:
13310
- Deel#:
1499812-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 2M - Op voorraad:
5504
- Deel#:
1499812-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 3M - Op voorraad:
4393
- Deel#:
1499686-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 16POS 4FT - Op voorraad:
4475
- Deel#:
1499689-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 6POS 4FT - Op voorraad:
6001
- Deel#:
1499812-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 1M - Op voorraad:
5933
- Deel#:
1499710000 - fabrikanten:
Weidmuller - Beschrijving:
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM - Op voorraad:
11553
- Deel#:
1499685-7 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
AMPTRAC I/O 2MM - 6POS MTE 7FT - Op voorraad:
5913

