5639AB
APEM Inc.
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5639AB met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5639AB met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 5639AB |
|---|---|
| Fabrikant | APEM Inc. |
| Beschrijving | SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.967 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 5639AB |
|---|---|
| Fabrikant | APEM Inc. |
| Beschrijving | SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 18713 pcs |
| Data papier | 5000 Series Datasheet |
| Categorie | schakelaars |
| Nominale spanning - DC | 30V |
| Nominale spanning - AC | 125V |
| Klemtype | Solder Lug |
| schakelfunctie | On-Off-On |
| Serie | 5000 |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 6.50mm Dia |
| Packaging | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting, Kleur | - |
| Verlichting | Non-Illuminated |
| Kenmerken | Epoxy Sealed Terminals |
| elektrische Life | 50,000 Cycles |
| gedetailleerde beschrijving | Toggle Switch SPDT Panel Mount |
| Huidige score | 6A (AC), 4A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| bus Thread | 1/4-40 |
| actuator Type | Standard Round |
| actuator Materiaal | Brass, Nickel Plated |
| actuator Lengte | 10.50mm |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de APEM Inc.-serie. We hebben nu 18713-stukjes APEM Inc. 5639AB op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
5638D1 - fabrikanten:
VCC (Visual Communications Company) - Beschrijving:
LED RED ARRAY RECTANGLE 8-WIDE - Op voorraad:
4032
- Deel#:
5638ABULCSA - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V - Op voorraad:
12855
- Deel#:
5639D1/5 - fabrikanten:
VCC (Visual Communications Company) - Beschrijving:
LED RED/GRN BICLR 3LEAD RT ANG - Op voorraad:
5619
- Deel#:
5638MADGBK27 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V - Op voorraad:
2012
- Deel#:
5638MADGBK - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V - Op voorraad:
2410
- Deel#:
5639CDGBX408 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V - Op voorraad:
4586
- Deel#:
5639ABULCSA - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V - Op voorraad:
19439

